Karuzela

O nas

UNIT jest firmą która od ponad 17 lat działa w branży produkcji maszyn. Oferujemy projektowanie, wykonanie elementów, montaż i uruchomienie maszyn i systemów automatyki przemysłowej, na indywidualne zamówienie klienta.

Przedmiotem działalności firmy UNIT jest projektowanie oraz budowa urządzeń służących do zautomatyzowania procesów produkcyjnych. Ze względu na dużą różnorodność zamówień większość realizowanych projektów ma charakter prototypów. Naszym zamierzeniem jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań w dziedzinie produkcji maszyn, systemów technologicznych, kontrolnych oraz automatyki.

W okresie ostatnich kilku lat zrealizowaliśmy kilkaset małych, średnich i dużych projektów w różnych gałęziach przemysłu m.in. farmaceutycznego, kosmetycznego, motoryzacyjnego oraz dla producentów elementów z tworzyw sztucznych. Największe doświadczenie firma zdobyła realizując zlecenia dla przedsiębiorstw w branży motoryzacyjnej. Wśród urządzeń budowanych dla tych odbiorców znalazły się automatyczne lub półautomatyczne stanowiska montażowe oraz testery gotowych podzespołów.

Projekty przygotowujemy z wykorzystaniem oprogramowania See2000 oraz CAD. Programujemy sterowniki przemysłowe i panele operatorskie takich firm jak Siemens, OMRON, Mitsubishi oraz Proface. Często realizujemy projekty z oprogramowaniem nadzorującym typu SCADA (Citect).

O firmie Oferta Partnerzy Kontakt Mapa witryny Kontakt z administratorem